Przegląd nieruchomości Wrocław

Zakup domu lub mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego to spora inwestycja ze względu na konieczność włożenia w nią dużych środków. W związku z tym nabywca chce mieć pewność, że wybrany obiekt spełnia wymagania techniczne. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi profesjonalny przegląd nieruchomości we Wrocławiu. Aby mieć pewność, że cały proces został zrealizowany profesjonalnie, bez pominięcia jakiejkolwiek istotnej kwestii, warto wybrać nasz zespół! Posiadamy doświadczenie, wiedzę oraz kwalifikacje do przeprowadzania przeglądów nieruchomości we Wrocławiu.

Przegląd nieruchomości Wrocław – co obejmuje?

W trakcie przeglądu nieruchomości we Wrocławiu przede wszystkim skupiamy się na stanie technicznym obiektu. Sprawdzamy kondycję poprowadzonych w nim instalacji, porównujemy parametry wnętrz z tymi naniesionymi na projekt, szukamy wszelkich usterek bądź wad konstrukcyjnych, a także oceniamy standard wykończenia. Co więcej, przeprowadzamy badania kamerą termowizyjną oraz szukamy obszarów, które wymagają remontu. Oznacza to, że za sprawą kompleksowego przeglądu nieruchomości we Wrocławiu otrzymujesz wyczerpujący raport na temat stanu technicznego obiektu.

Poza naszym fachowcem oraz Tobą w roli właściciela nieruchomości w odbiorach mieszkań we Wrocławiu bądź jakimkolwiek innym mieście powinien uczestniczyć również deweloper, a niekiedy także przedstawiciel generalnego wykonawcy.

Przegląd nieruchomości Wrocław – kiedy warto go zlecić?

Co ciekawe, zakup lokalu to nie jedyna sytuacja, kiedy warto zdecydować się na kompleksowy przegląd nieruchomości. We Wrocławiu nasi klienci korzystają z tej usługi również w obliczu nastąpienia katastrof budowlanych lub naturalnych czy zdarzeń losowych, których działanie wpłynęło na konstrukcję obiektu. Co więcej, pojawienie się wszelkich uszkodzeń instalacji, wad konstrukcyjnych bądź problemów w zakresie akustyki w obiekcie stanowi przesłankę do przeprowadzenia przeglądu nieruchomości we Wrocławiu lub innej miejscowości. Proces ten inicjujemy również wówczas, gdy zostały wprowadzone zmiany w obszarze przeznaczenia budynku lub wtedy, kiedy klient chce zweryfikować jakość prac zrealizowanych przez wykonawcę.

Przegląd nieruchomości Wrocław – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nauczeni doświadczeniem doskonale wiemy, że każdy przegląd nieruchomości we Wrocławiu jest inny. Dlatego nie jesteśmy w stanie podać jednej kwoty należnej za realizację tej usługi. W zakładce „Cennik” podaliśmy jedynie cenę, od której przeprowadzamy przeglądy nieruchomości Wrocław. Aby poznać konkretną kwotę do zapłaty za przeprowadzenie przeglądu nieruchomości we Wrocławiu przez naszego specjalistę, zachęcamy do kontaktu. Najpierw poprosimy o udostępnienie nam najważniejszych informacji na temat obiektu, a następnie dostarczymy szczegółową wycenę usługi.

Logo białe

© 2022 All Rights Reserved.